Verified
logo feskov-sq.png

Клініка ЕКЗ репродуктивної медицини і планування сім’ї професора Феськова, доктором медичних наук, членом Європейського товариства репродукції людини та ембріології (ESHRE), Американського товариства репродуктивної медицини ASRM, членом правління Української асоціації репродуктивної медицини УАРМ. З 1995 року плідно працює в галузі репродуктивної медицини в Україні.

Група репродукції людини Феськова пропонує комплексний спектр послуг, що охоплює медичні, юридичні, інформаційні та консультаційні аспекти у сфері репродуктивної медицини, репродуктивних прав та генетики людини. Ці послуги призначені для задоволення комплексних потреб людей, забезпечуючи максимальну надійність і безпеку як основні вимоги.

Наші передові технології включають сурогатне материнство, донорство яйцеклітин, передімплантаційну генетичну діагностику, лікування стовбуровими клітинами, мітохондріальне/пронуклеарне перенесення та інші сучасні репродуктивні методи. Ці інноваційні підходи гарантують оптимальні умови для народження дитини, незалежно від природи безпліддя, а також сприяють народженню абсолютно здорової дитини.