Verified
logo en ISIDA.jpeg

Клініка ISIDA була заснована в 1993 році і стала першою приватною клінікою комплексного лікування жіночого здоров’я – від лікування безпліддя до народження здорових дітей. Сьогодні в 5 філіях загальною площею 10 000 квадратних метрів у Києві та Ужгороді розгорнута сучасна медична інфраструктура, що включає амбулаторії, оперативну гінекологію, пологовий будинок, відділення ДРТ, ембріологічну лабораторію, педіатричне відділення та сучасний генетично-лабораторний центр. У клініці ISIDA народилося понад 16 000 дітей, у тому числі зачатих за допомогою екстракорпорального запліднення, що дозволило нам напрацювати унікальний досвід у збереженні та веденні вагітності після ДРТ. Щорічно вони проводять до 4 000 циклів ЕКЗ з пацієнтами з 106 країн світу.

Незважаючи на складну ситуацію в Україні, команда “Ісіди” продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, в першу чергу в програмах транспортного ЕКЗ. Персонал клініки, який наразі налічує 530 осіб, працює у повній відповідності до міжнародних стандартів якості та безпеки.

Команда залишається вірною своїй місії – надавати винятковий догляд та інноваційні рішення своїм пацієнтам, які прагнуть здійснити свою мрію про батьківство.