Verified
yuzko-medical-center-sq.png

Коріння Медичного центру “ЮЗКО” сягає лютого 1995 року, коли професор Олександр Михайлович Юзько, далекоглядний завідувач кафедри акушерства та гінекології Буковинської державної медичної академії, заклав основу Центру репродуктивної медицини (ЦРМ).

У 1997 році на базі ЦРМ було створено Колективний заклад охорони здоров’я “Лабораторія репродуктивної медицини” (КЗОЗ “ЛРМ”). Незабаром ЛРМ стала ліцензованою установою, отримавши акредитацію Міністерства охорони здоров’я України. Співпраця між CRM та LRM сприяла народженню сотень дітей шляхом штучного запліднення, що принесло їм широку популярність та визнання.

У 2010 році ЛРМ перетворився на “Медичний центр лікування безпліддя”, нині широко відомий як Медичний центр “ЮЗКО”, який розширив своє амбулаторне відділення, відкрив стаціонар на 7 ліжок, створив денний стаціонар і новий операційний блок, а також запровадив комплексну ультразвукову діагностику. Зараз центр пропонує широкий спектр послуг, включаючи екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), інтрацитоплазматичну ін’єкцію сперматозоїдів (ІКСІ), інсемінацію матки, програми донорства ооцитів і сурогатного материнства, кріопрограми заморожування статевих клітин і ембріонів, а також передімплантаційну генетичну діагностику ембріонів (NGS).