Verified
MedicoverFertility-sqaure.png

ТОВ «Медікавер Україна» працює вже 21 рік. Medicover в Україні – це мережа медичних закладів, які належать до величезного європейського холдингу Medicover з головним офісом у Стокгольмі. На сьогоднішній день Medicover веде свою діяльність у більш ніж 10 країнах світу, надаючи допомогу дітям та дорослим у різних сферах медичних послуг. В Україні група компаній Medicover здійснює свою діяльність на ринку медичних послуг з 2014 року: відділення загальної практики – сімейної медицини, відділення ЕКЗ, хірургія 1 дня, лабораторна діагностика – відділення жіночого здоров’я, банк яйцеклітин та сперми, аптека, стоматологія.

Medicover в Україні за допомогою команди професіоналів забезпечує повний медичний супровід та комфортні умови і піклується про здоров’я пацієнта на найвищому рівні. На сьогоднішній день на території України працює 5 відділень у Львові, Дніпрі та Ужгороді, які мають зручне розташування та належать до мережі.

Під час лікування пацієнта обслуговує один лікар протягом усього періоду лікування. Зміна лікаря під час лікування відбувається лише у випадку термінової або непередбачуваної відсутності лікуючого лікаря. Medicover Fertility має власний кріобанк яйцеклітин, сперматозоїдів та ембріонів. Вони також співпрацюють зі світовими банками сперми.