Verified
Pelargos-IVF-logo-sq.jpg

IVF Pelargos Fertility Group – це бутікова клініка ЕКЗ / медична група, метою якої є надання повністю персоналізованих методів лікування безпліддя для пар, які проживають в Греції або за кордоном. Вона була заснована доктором Гаррі Карпузісом і має на меті надавати своїм пацієнтам неперевершений догляд та допомагати їм у здійсненні їхніх мрій про батьківство. Грецькою мовою “Пеларгос” означає “лелека” – птах, який, за повір’ям, приносить немовлят у сім’ї, які очікують на дитину, і це дуже добре характеризує клініку, яка приносить дітей у сім’ї. З кожним пацієнтом, який заходить у двері клініки, вони дарують йому справжню турботу, ставлячись до кожного з турботою та любов’ю, на яку він заслуговує.

Ми віримо, що секрет успішного ЕКЗ полягає в тому, що до кожного випадку потрібно підходити так, як до унікального. Кожна пара має можливість спілкуватися протягом всієї процедури з одним старшим консультантом з питань репродукції. Ми спеціалізуємося на СПКЯ, ендометріозі та рецидивах невдалої імплантації, а також займаємося донорством яйцеклітин та сурогатним материнством, завжди пропонуючи комплексну допомогу.

Всі лікарі групи спеціалізуються в галузі допоміжних репродуктивних технологій (репродуктолог, уролог, ендокринолог, гематолог, дієтолог і психолог). IVF Pelargos співпрацює з Інститутом репродуктології Інституту життя, Genesis IVF та Iakentro IVF Centress, які є провідними, висококваліфікованими та досвідченими лабораторіями.