Verified
Unica-clinic-prague-logo.png

UNICA IVF

Клініка UNICA IVF розташована в тихому житловому районі прекрасного Брно, Чеська Республіка. Це клініка-сестра клініки UNICA в Празі. Вона була відкрита в 1994 році і є приватною клінікою репродуктології. У 2016 році було проведено 1500 циклів лікування, 50% з яких були з донорськими яйцеклітинами. Клініка є окремою будівлею і її єдиним призначенням є клініка ЕКЗ. Тут знаходиться лабораторія, два кабінети та чотири палати з ванними кімнатами на 10 ліжок.

Керує медичним керівництвом асоціації UNICA з McGill доктор Карел Резабек. Має 22 роки досвіду роботи в сфері ЕКЗ. Як медичний директор, голова комітету Чеського національного реєстру допоміжної репродукції та автор численних публікацій про ЕКЗ. Він колишній керівник Центру допоміжної репродукції на 1-му медичному факультеті Карлового університету та загальної навчальної лікарні в Празі. У клініці працють лікарі, які спеціалізуються на певних напрямках. Працюють п’ять спеціалістів ЕКЗ, один репродуктолог-ендокринолог, один уролог та один генетик. Працює шість ембріологів, а старший ембріолог – монс. Сільві Главакова – має 20 років досвіду, а також є кваліфікованим старшим клінічним ембріологом ESHRE.

Для міжнародних пацієнтів існує команда координаторів, які готові допомогти. Вони вільно розмовляють різними мовами, включаючи французьку, німецьку, італійську, польську, сербську, хорватську та російську. Весь персонал UNICA (лікарі, медсестри, координатори, менеджмент) розмовляє англійською.