28 освітніх відеороликів ЕКЗ

Ми об’єдналися з найкращими фахівцями з ЕКЗ, щоб надати вам, пацієнтам, змістовні навчальні відео на різні теми, пов’язані з лікуванням, діагностикою та сучасними технологіями ЕКЗ.
  • Виберіть категорію відео

Про відео ЕКО

Його мета – підтримка пацієнтів з безпліддям, які планують ЕКЗ або знаходяться на стадії ЕКЗ.

Усі наші відео наповнені відповідними знаннями та фактами про ЕКЗ безпосередньо від експертів із фертильності. MyIVFAnswers.com співпрацює з найкращими фахівцями в галузі, щоб надати вам, пацієнтам, достовірну інформацію на різні теми, пов’язані з лікуванням безпліддя та відповідними рішеннями.

Кожне відео зосереджено лише на одній темі та містить презентацію експерта та сесію «Запитання та відповіді», де пацієнти можуть задавати запитання в прямому ефірі та отримувати на них відповіді.

Весь відеоконтент публікується на нашому сайті окремими публікаціями в блозі. Ви можете переглядати всі записи вебінарів і читати розшифровки всіх сеансів із запитаннями та відповідями – це безкоштовно.

Ми зосереджуємось на ЕКЗ та використанні донорських яйцеклітин, однак ми виходимо за рамки: діагностика, генетичне тестування, сурогатне материнство – наші експерти із задоволенням обговорять будь-яку тему, пов’язану з ЕКЗ. Як ми обираємо теми вебінарів? Всі вони запропоновані користувачами нашого сайту.

Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: