Наші партнери

Все, що ми робимо, - це допомога пацієнтам, які борються з проблемами безпліддя. Ми допомагаємо вам на шляху до ЕКЗ. І наша найбільша удача в тому, що ми робимо це не самі! У нас також є прихильники, які допомагають нам день у день. Все, що ми робимо - це допомога пацієнтам, які борються з проблемами безпліддя. Ми допомагаємо вам на шляху до ЕКЗ. І наша найбільша удача в тому, що ми робимо це не самі! У нас також є прихильники, які допомагають нам день у день.

Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ) була створена в жовтні 2005 року на загальних зборах представників клінік репродуктивної медицини м. Львова. Асоціація об’єднує фахівців різних галузей медицини, біології, лаборантів, парамедиків, юристів та інших спеціалістів, які безпосередньо займаються репродукцією людини.

Сьогодні до неї входять майже всі медичні заклади, які займаються допоміжними репродуктивними технологіями, незалежно від форми власності, а також індивідуально – акушери-гінекологи, урологи, ембріологи, біологи, лаборанти та інші фахівці з репродукції людини.

Щорічно проводяться загальні збори членів Асоціації та науково-практичні форуми. Асоціація тісно співпрацює з профільними асоціаціями багатьох континентів і країн, такими як ESHRE, ASRM, ESPIRE, KARM та іншими.

Буковинський державний медичний університет – один з найбільших вищих навчальних закладів у Чернівцях. Це повноцінний державний багатопрофільний навчальний заклад найвищого рівня акредитації, який пропонує освітні програми, включаючи кафедру акушерства та гінекології різних рівнів.

Заснований у 1944 році, Буковинський державний медичний університет посідає визначне місце серед провідних медичних навчальних закладів Східної Європи, поєднуючи традиції з динамізмом і компетентністю в галузі досліджень та освіти. Всі види діяльності університету затверджуються Міністерством охорони здоров’я України, якому він підпорядкований.

Whatever your IVF story is, MyIVFanswers.com is a great solution for you! From now on, you’ll find all the most commonly asked IVF questions answered in one place. As we greatly understand doubts and concerns that fertility patients have to deal with on everyday basis, we have decided to initiate a project that will serve as reliable and trusted source of IVF information.

Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: