Аномалії жіночих статевих органів та фертильність

Андрій Ходан
акушер-гінеколог, к.мед.н., акушер-гінеколог, к.мед.н., фахівець з пренатальної діагностики, Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
Оцінка фертильності

АНОМАЛІЇ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ТА ФЕРТИЛЬНІСТЬ
З цього відео ви дізнаєтеся:

Аномалії жіночих статевих органів та фертильність

Андрій Ходан, акушер-гінеколог, к.мед.н., фахівець з пренатальної діагностики Медичного центру лікування безпліддя м.Чернівці розповів про аномалії жіночих статевих органів та їх вплив на фертильність родини.
Донорські програми  Що це таке  Коли і кому вони потрібні  Що важливо для пацієнтів?
Потреби національних та міжнародних пацієнтів в подоланні безпліддя та збереженні фертильності
Допоміжний персонал. Його роль в успішному подоланні безпліддя
Яку роль відіграє лапароскопічні операції в збереженні фертильності?
Що таке допоміжні репродуктивні технології? Яких змін вони зазнали за 45 років з моменту народження першої дитини “з пробірки”?
Наскільки фертильність залежить від гінекологічних захворювань дітей та підлітків?
Автори
Андрій Ходан

Андрій Ходан

Андрій Ходан акушер-гінеколог, к.мед.н., фахівець з пренатальної діагностики Медичного центру лікування безпліддя м.Чернівці
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: