ЯКА РОЛЬ ГІСТЕРОСКОПІЇ В ПОДОЛАННІ БЕЗПЛІДДЯ?ЩО ВАРТО ЗНАТИ?

Скапчук Тарас Володимирович
Скапчук Тарас Володимирович – доктор медичних наук, професор, Керівник Генетичного центру , Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
лапароскопія та гістероскопія

гістероскопії-IG-correct
З цього відео ви дізнаєтеся:
Під час цього заходу Скапчук Тарас Володимирович, доктор медичних наук, професор, керівник Генетичного центру материнства та дитинства, розмовляв на тему: Яка роль гістероскопії в подоланні безпліддя?
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
Автори
Скапчук Тарас Володимирович

Скапчук Тарас Володимирович

Скапчук Тарас Володимирович - лікар акушер-гінеколог у КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя". Аспірант кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету. 2013-2018 рр. — навчався у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет". Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа", здобув кваліфікацію "лікар". 2018-2021 рр. — проходив навчання у інтернатурі за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на базі Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет". Присвоєно кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю "акушерство та гінекологія". 2019-2021 рр. — проходив стажування на базі Медичного центру лікування безпліддя. З 2021 р. працює лікарем акушером-гінекологом у Медичному центрі лікування безпліддя. У 2022 р - пройшов спеціалізацію "Ультразвукова діагностика"
Модератор заходу
Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій - акушер-гінеколог. У 2018 р. закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» за спеціальністю «лікувальна справа».
З 2018 по 2021рр. проходила інтернатуру у Буковинському державному медичному університеті на базі КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». 
У 2021 році вступила до аспірантури Буковинського державного медичного університету і виконує дисертацію на тему:
«Патогенетичні особливості контролю за перебігом прееклампсії у вагітних залежно від вмісту NT-proBNP та можливості профілактики». Член асоціації акушерів-гінекологів України.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: