Допоміжний персонал. Його роль в успішному подоланні безпліддя

Альона Миколаївна Дорофтей
адміністратор , Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
Емоції та підтримка

ДОПОМІЖНИЙ ПЕРСОНАЛ
З цього відео ви дізнаєтеся:
У минулому вебінарі, ми отримали унікальну можливість дізнатися про важливість підтримки медичного персоналу під час лікування безпліддя. Дорофтей Альона Миколаївна, адміністратор медичного центру ‘Юзько’, поділилася цінними інсайтами та досвідом щодо цієї теми.
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
Автори
Альона Миколаївна Дорофтей

Альона Миколаївна Дорофтей

Дорофтей Альона Миколаївна - адміністратор в Медичний центр ТОВ «Юзько». В 1996 році здобула середню освіту. У 2000 році закінчила Буковинську державну медичну академію і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Сестринська справа» та здобула кваліфікацію бакалавра. У 2000-2001 рр. – медична сестра Чернівецької міської дитячої поліклініки. З 2001 року працює у Медичному центрі лікування безпліддя. Альона Миколаївна зустрічає пацієнтів, надає інформацію про послуги Медичного центру та їх ціну, приймає телефонні дзвінки та записує пацієнтів до лікарів. Координує пацієнтів у Медичному центрі, вирішує організаційні питання. Веде звітність та роботу з первинною документацією. Підтримує високий рівень сервісу.
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: