Важливість емоційної підтримки для пацієнтів із безпліддям. Як і де її отримати?

Антоніна Володимирівна Картушинська
Клінічний психолог, Президент Української асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології (УАПРПП)

Category:
Емоції та підтримка

The importance of emotional support for infertility patients
З цього відео ви дізнаєтеся:
Антоніна Володимирівна Картушинська, клінічний психолог, президент Української асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології (УАПРПП), розповіла про важливість емоційної підтримки для пацієнтів з безпліддям та де її шукати.
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
Автори
Антоніна Володимирівна Картушинська

Антоніна Володимирівна Картушинська

Картушинська Антоніна Володимирівна, Клінічний психолог, спеціаліст по роботі з психосоматикою(досвід роботи 13 років). Старший викладач кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокоритування України; навчальні дисципліни – «Реабілітаційна психологія», «Медична психологія», «Медична експертиза», «Етика і психологія сімейного життя», «Реабілітаційна робота соціальних працівників з людьми з інвалідністю», «Соціальна робота з людьми, які мають хронічні, соціально небезпечні захворювання, та членами їх сімей». Лектор в раді молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Президент Української асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології (УАПРПП). Член президії Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ). Член жіночої ділової палити України, комітет здоров’я та екології(ЖДПУ). Автор та ведуча навчального курсу «Психологія, психокорекція психосоматичних захворювань та розладів». Автор статей та публікацій в фахових виданнях, монографій та навчальних посібників для ВНЗ. Експерт на телеканалі Україна, СТБ, Інтер, Суспільний. В минулому медик, відділення анестезіології реанімації та інтенсивної терапії (досвід роботи 13 років).
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: