Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?

Стефан Володимирович Хміль
Директор Медичних центрів, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД, Клініка професора Стефана Хміля

Category:
Емоції та підтримка, Спосіб життя та народжуваність

ІНСТРУМЕНТИ ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ПАЦІЄНТІВ ІЗ БЕЗПЛІДДЯМ. ПРО ЩО ДУМАЮТЬ ПАЦІЄНТИ, А ПРО ЩО ДУМАЄ ПЕРСОНАЛ КЛІНІКИ? -r
З цього відео ви дізнаєтеся:
Директор Медичних центрів директор Медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля» Хміль Стефан Володимирович, виступила з доповіддю на тему:Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
ЯКА РОЛЬ ГІСТЕРОСКОПІЇ В ПОДОЛАННІ БЕЗПЛІДДЯ?ЩО ВАРТО ЗНАТИ?
Автори
Picture of Стефан Володимирович Хміль

Стефан Володимирович Хміль

Хміль Стефан Володимирович, Директор Медичних центрів «Клініка професора Стефана Хміля», Заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Автор понад 350 наукових робіт, 25 патентів на винаходи. Розробник унікальних програм з лікування безпліддя. Підготував 13 кандидатів медичних наук, 1 доктора мед. наук. Автор 4 монографій, 15 підручників, у тому числі: першого в Україні підручника з гінекології на українській та англійській мовах для вузів, першого електронного підручника з гінекології з докладним описом і демонстрацією оперативного лікування. ПРОФЕСІЙНЕ ЧЛЕНСТВО: Вiце-президент Європейської асоцiацiї FEMS м. Париж, Франція, Президент Всеукраїнської асоцiацiї менопаузи та репродуктивного здоров’я жiнки. Член Європейскої асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE), Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ). УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЯХ: Є постійним учасником як в якості спікера, так і в якості слухача конференцій, семінарів та майстер-класів, в тому числі і з міжнародною участю. ОБМІН ДОСВІДОМ: Medistica Medical Group у Кракові, Польща. Клініка репродуктивної медицини IVI, Іспанія
Модератор заходу
Picture of Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій - акушер-гінеколог. У 2018 р. закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» за спеціальністю «лікувальна справа».
З 2018 по 2021рр. проходила інтернатуру у Буковинському державному медичному університеті на базі КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». 
У 2021 році вступила до аспірантури Буковинського державного медичного університету і виконує дисертацію на тему:
«Патогенетичні особливості контролю за перебігом прееклампсії у вагітних залежно від вмісту NT-proBNP та можливості профілактики». Член асоціації акушерів-гінекологів України.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: