Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!

Богдан Юрійович Тофан
Лікар акушер-гінеколог , Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
ендометріоз, лапароскопія та гістероскопія

ЕНДОМЕТРІОЗ-FB
З цього відео ви дізнаєтеся:
Під час цього заходу, Тофан Богдан Юрійович, акушер-гінеколог Медичного центру Юзько розповів про те: Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль у безплідді. Головна мета – вагітність!
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
ЯКА РОЛЬ ГІСТЕРОСКОПІЇ В ПОДОЛАННІ БЕЗПЛІДДЯ?ЩО ВАРТО ЗНАТИ?
Автори
Picture of Богдан Юрійович Тофан

Богдан Юрійович Тофан

Тофан Богдан Юрійович - Лікар акушер - гінеколог Yuzko Medical Center, аспіарнт кафедри акушерства та гінекології БДМУ 2009-2013 рр. - навчався в Чернівецькому медичному коледжі, отримав середню медичну освіту за спеціальністю «Фельдшер». 2013-2018 рр. — навчався у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет". Отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа", здобув кваліфікацію "лікар". 2018-2021 рр. — проходив навчання у інтернатурі за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на базі Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет". Присвоєно кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю "акушерство та гінекологія". 2018 р. — наукова робота на тему: ’’Контрацепція та акне вульгаріс, диференційний підхід’’. 2019 р. - пройшов курс "Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого тазу" для гінекологів. 2019-2021 рр. — проходив стажування на базі Медичного центру лікування безпліддя. З 2021 р. працює лікарем акушером-гінекологом у Медичному центрі лікування безпліддя. 2021р - вступ в аспірантуру за спеціальністю "акушерство та гінекологія" в Буковинький Державний Медичний Університет.
Модератор заходу
Picture of Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій - акушер-гінеколог. У 2018 р. закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» за спеціальністю «лікувальна справа».
З 2018 по 2021рр. проходила інтернатуру у Буковинському державному медичному університеті на базі КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». 
У 2021 році вступила до аспірантури Буковинського державного медичного університету і виконує дисертацію на тему:
«Патогенетичні особливості контролю за перебігом прееклампсії у вагітних залежно від вмісту NT-proBNP та можливості профілактики». Член асоціації акушерів-гінекологів України.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: