Молочна залоза – дзеркало фертильності

Ніна Сергіївна Чичул
Лікар ультразвукової діагностики, Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
Оцінка фертильності, Спосіб життя та народжуваність

МОЛОЧНА ЗАЛОЗА – ДЗЕРКАЛО ФЕРТИЛЬНОСТІ
З цього відео ви дізнаєтеся:
Під час цього заходу Ніна Чичул, лікар ультразвукової діагностики, обговорила тему: Молочна залоза – дзеркало фертильності.
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
Автори
Ніна Сергіївна Чичул

Ніна Сергіївна Чичул

Чичул Ніна Сергіївна лікар ультразвукової діагностики. Буковинський державний медичний університет- 2011 рік. Інтернатура «Акушерство та гінекологія» - 2014 рік. Спеціалізація по ультразвуковій діагностиці – 2015 рік. Досвід роботи З 2016 року працюю в КЗОЗ « Медичний центр лікування безпліддя» ( Yuzko medical Center) , м. Чернівці, на посаді лікаря ультразвукової діагностики. Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики ( УАФУД) та European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology(EFSUMB) . Напрямки в роботі: • УЗД ОЧП +кишечник • УЗД нирок та сечового міхура • УЗД передміхурової залози • УЗД щитоподібної залози • УЗД молочної залози • УЗД ОМТ у дорослих та дітей • УЗД лімфатичних вузлів • Еластографія ( компресійна та зсувною хвилею) • Доплерографія ( судини голови та шиї, судини кінцівок) • УЗД ранніх термінів вагітності
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: