Молочна залоза – дзеркало фертильності

Ніна Сергіївна Чичул
Лікар ультразвукової діагностики, Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
Оцінка фертильності, Спосіб життя та народжуваність

МОЛОЧНА ЗАЛОЗА – ДЗЕРКАЛО ФЕРТИЛЬНОСТІ
З цього відео ви дізнаєтеся:

Молочна залоза – дзеркало фертильності

Під час цього заходу Ніна Чичул, лікар ультразвукової діагностики, обговорила тему: Молочна залоза – дзеркало фертильності.
Донорські програми  Що це таке  Коли і кому вони потрібні  Що важливо для пацієнтів?
Потреби національних та міжнародних пацієнтів в подоланні безпліддя та збереженні фертильності
Допоміжний персонал. Його роль в успішному подоланні безпліддя
Яку роль відіграє лапароскопічні операції в збереженні фертильності?
Що таке допоміжні репродуктивні технології? Яких змін вони зазнали за 45 років з моменту народження першої дитини “з пробірки”?
Наскільки фертильність залежить від гінекологічних захворювань дітей та підлітків?
Автори
Ніна Сергіївна Чичул

Ніна Сергіївна Чичул

Чичул Ніна Сергіївна лікар ультразвукової діагностики. Буковинський державний медичний університет- 2011 рік. Інтернатура «Акушерство та гінекологія» - 2014 рік. Спеціалізація по ультразвуковій діагностиці – 2015 рік. Досвід роботи З 2016 року працюю в КЗОЗ « Медичний центр лікування безпліддя» ( Yuzko medical Center) , м. Чернівці, на посаді лікаря ультразвукової діагностики. Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики ( УАФУД) та European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology(EFSUMB) . Напрямки в роботі: • УЗД ОЧП +кишечник • УЗД нирок та сечового міхура • УЗД передміхурової залози • УЗД щитоподібної залози • УЗД молочної залози • УЗД ОМТ у дорослих та дітей • УЗД лімфатичних вузлів • Еластографія ( компресійна та зсувною хвилею) • Доплерографія ( судини голови та шиї, судини кінцівок) • УЗД ранніх термінів вагітності
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: