Потреби національних та міжнародних пацієнтів в подоланні безпліддя та збереженні фертильності

Галина Володимирівна Стрілко
доктор медичних наук, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії та репродуктолог, Центр фертильності IVMED

Category:
ЕКЗ за кордоном, Заморожування яйцеклітин

Потреби національних та міжнародних пацієнтів в подоланні безпліддя та збереженні фертильності-g
З цього відео ви дізнаєтеся:
Головний лікар Медичного центру “Айвимед”, доктор медичних наук, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії та репродуктолог Стрілко Галина Володимирівна розповіла про «Потреби національних та міжнародних пацієнтів в подоланні безпліддя та збереженні фертильності».
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
Автори
Галина Володимирівна Стрілко

Галина Володимирівна Стрілко

Стрілко Галина Володимирівна - головний лікар Медичного центру "Айвимед", доктор медичних наук, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії та репродуктолог. Основна сфера інтересів включає в себе лікування безпліддя у жінок після 35 років з пониженим резервом яєчників. Освіта: - Національний медичний університет імені А. А. Богомольця, II лікувальний факультет, Київ (1994). - Магістратура в університеті міста Руан (Франція) за спеціальністю "Біологія розвитку" (1996). - Інтернатура на базі кафедри акушерства та гінекології №2 при Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця, Київ (1997). - Проходила стажування в клініках міста Ліона та міста Копенгаген. У Галіни Володимирівни є 40 наукових публікацій. У 2004 році вона захистила кандидатську дисертацію на тему: "Лікування безпліддя, спричиненого синдромом полікістозних яєчників, з використанням допоміжних репродуктивних технологій", а у 2020 році отримала науковий ступінь доктора медичних наук на тему: "Етіологія, патогенез та способи подолання зниженої відповіді на стимуляцію при допоміжних репродуктивних технологіях у жінок з безпліддям". Вона є членом Української асоціації репродуктологів (УАРМ), ESHRE.
Модератор заходу
Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій

Наталія Володимирівна Бабій - акушер-гінеколог. У 2018 р. закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» за спеціальністю «лікувальна справа».
З 2018 по 2021рр. проходила інтернатуру у Буковинському державному медичному університеті на базі КНП «Чернівецький обласний перинатальний центр». 
У 2021 році вступила до аспірантури Буковинського державного медичного університету і виконує дисертацію на тему:
«Патогенетичні особливості контролю за перебігом прееклампсії у вагітних залежно від вмісту NT-proBNP та можливості профілактики». Член асоціації акушерів-гінекологів України.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: