Що пацієнти в програмах лікування безпліддя та після пологів повинні знати про вакцинацію

Наталія Іванівна Демченко
Лікар-терапевт, сімейний лікар, Медичний центр ТОВ «Юзько»

Category:
Оцінка фертильності

Демченко Наталія Іванівна-r
З цього відео ви дізнаєтеся:
Під час заходу, Демченко Наталія Іванівна, Лікар-терапевт, сімейний лікар “Медичний центр лікування безпліддя», розповіла про те: Що потрібно знати про вакцинацію пацієнтам в програмах лікування безпліддя та після пологів?
Інструменти емоційної підтримки пацієнтів із безпліддям. Про що думають пацієнти, а про що думає персонал клініки?
Стратегія виходу з «кута невдачі» при лікуванні безпліддя. Зусилля пацієнтів та клініцистів повинні бути об’єднані!
Онлайн спілкування з пацієнтами в клініках репродукції людини. Переваги, недоліки, проблемні питання. Як забезпечити його успіх?
Юридичні аспекти роботи клінік репродукції людини. Що важливо знати для пацієнтів? Що бажано знати?
Що таке ендометріоз у жінок? Його негативна роль в безплідді.Головна мета – вагітність!
ЯКА РОЛЬ ГІСТЕРОСКОПІЇ В ПОДОЛАННІ БЕЗПЛІДДЯ?ЩО ВАРТО ЗНАТИ?
Автори
Наталія Іванівна Демченко

Наталія Іванівна Демченко

Демченко Наталія Іванівна Лікар-терапевт, сімейний лікар. У 2006 році поступила в Буковинський державний медичнийуніверситет, який закінчила у 2012 році за спеціальністю «Лікувальна справа». 2012-2014 роки – факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, пройшла інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Волинської обласної клінічної лікарні. 2014-2015 роки – працювала лікарем-терапевтом дільничнимв КМП «Рожищенський центр ПМСД». 2015 рік – 6-місячна спеціалізація, факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». 2016-2020 роки – працювала лікарем загальної практики-сімейним лікарем в Рожищенській АЗПСМ №1. З 2020 року працює в КЗОЗ "Медичному центрі лікуваннябезпліддя" на посаді лікар-терапевт. 2021 рік пройшла курси підвищення кваліфікації по темі«Екстрагенітальна патологія».
Модератор заходу
Вікторія Олександрівна Юзько

Вікторія Олександрівна Юзько

Юзько Вікторія Олександрівна - Лікар акушер-гінеколог. Вікторія – ведуча сайту MyFertilityAnswers.eu та керівник відділу розвитку України в Європейському товаристві фертильності. У 2008 році поступила в Буковинський державний медичний університет, який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Лікувальна справа». За час навчання в медичномуу університеті проходила стажування в університетській клініці м. Монпельє (Франція). З 2014 по 2017 роки пройшла інтернатуру за спеціальність «акушерство та гінекологія». З 2012 року є членом Української асоціації репродуктивної медицини. З 2017 р. працює лікарем акушер-гінекологом в КЗОЗ "Медичний центр лікування безпліддя" м. Чернівці. З 2018 р. - аспірант кафедри акушерства та гінекології БДМУ. З 2018 року є членом ESHRE. В 2022 році організувала медичний центр ТОВ «Юзько» та очолює як директор. Освоїла додаткову техніку лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, УЗ-діагностики, кольпоскопії. Основний напрямок роботи- репродукція людини. Активно розвиває питання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Впроваджує новітні досягнення науки та практики в дану галузь медицини, штучний інтелект та багато іншого. У роботі з пацієнтами активно використовує сучасні можливості соціальних мереж.
Зробіть пожертву Європейському товариству народжуваності сьогодні!
Ваш подарунок гарантує, що Європейське товариство фертильності надасть підтримку та освіту для пацієнтів, які борються з безпліддям.
Одноразова пожертва:
Щомісячна пожертва: